1398/8/4 شنبه در انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین با حضور مدیرکل رخ داد؛ معارفه نخستین رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین نخستین رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین در انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان برگزار شد. در این نشست محمد بیات به عنوان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین پس از تأسیس این شهرستان منصوب و از زحمات علی‌اصغر توکلی‌تبار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن که سرپرست  اداره درگزین را نیز بر عهده داشت، تقدیر به عمل آمد.

عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه با تأسیس شهرستان تازه درگزین، بنا بر دستورالعمل استاندار، سرپرست اداره شهرستان در کمترین زمان ممکن منصوب شد اظهار کرد:  با تأسیس شهرستان درگزین، علی‌اصغر توکلی‌تبار، رئیس اداره کتابخانه‌‎های عمومی شهرستان رزن به عنوان سرپرست قبول مسؤولیت کرد و پس از آن محمد بیات از نیروهای با تجربه و خبره کتابخانه‌های عمومی به عنوان رئیس شهرستان منصوب شد.

وی افزود: امیدوارم  در دوره کاری جدید با بهره‌گیری از تجربیات گذشته همدلی و همیاری مجموعه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، شاهد توفیقات روز افزون کتابخانه‌های عمومی در این منطقه باشیم.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به این که شهرستان درگزین ازجمله شهرستان‌های موفق در حوزه کتاب و کتابخوانی بوده و باید این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد تصریح کرد: یکی از عوامل مهم در کسب موفقیت، بهره‌گیری از دانش و تجربه است به همین دلیل باید به طور مستمر در به روز رسانی آموخته‌های خود به منظور دستیابی به موفقیت‌ها تلاش کنیم.

 علی‌اصغر ناظری پور، فرماندار شهرستان درگزین نیز با تقدیر از اقدامات و خدمات علی‌اصغر توکلی‌تبار برای محمد بیات رئیس جدید کتابخانه‌های عمومی شهرستان آروزی موفقیت کرد.

در ادامه علی اصغر توکلی تبار، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین به ارائه گزارشی از عملکرد دوره کاری خود پرداخت و گفت: کسب چندین رتبه برتر کتابخوانی در سطح استان و کشور و افزایش سه باب کتابخانه در شهرستان درگزین از جمله توفیقات اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان است که با مشارکت و تلاش کتابداران دلسوز و توانمند و حمایت‌های بی شائبه مدیر کل اداره کتابخانه‌های عمومی استان حاصل شده است.

در پایان محمد بیات، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین عنوان کرد: امیدوارم با حمایت اداره کل و همیاری کتابداران شهرستان بتوانم خدمت شایسته در راستای تعالی فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارائه نمایم.  

 [PageVisit]