1398/7/28 يكشنبه با حضور مسؤولان؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش خزل شهرستان نهاوند برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش خزل شهرستان نهاوند در محل بخشداری شهر فیروزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان،  این جلسه که با حضور اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش خزل همراه بود مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی بخش خزل بررسی شد.

روح ا... سلگی بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش خزل از برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر و تشکر کرد و افزود:  اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان با حضور بی‌شمار علاقه‌مندان و حاضران، یکی از بهترین برنامه‌های مجموعه کتابخانه بوده که امیدواریم بیش از پیش شاهد این گونه برنامه ها باشیم.

وی در ادامه به اهمیت نقش انجمن خیرین کتابخانه‌ ساز در ارتقا سطح فرهنگ منطقه اشاره کرد و گفت: حضور مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز در انجمن کتابخانه‌های بخش خزل اتفاق مبارکی بوده که امیدواریم بتوانیم با همیاری ایشان در آینده شاهد شکل گیری انجمن خیرین در سطح بخش خزل و شهر فیروزان باشیم.

بخشدار خزل در ادامه ضمن تاکید به شهرداری شهر فیروزان در خصوص مطالبات سهم نیم درصد کتابخانه‌ها خواستار واریز این سهم از جانب شهرداری شهر فیروزان به حساب انجمن کتابخانه‌ها شد.

میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در ادامه ضمن تشریح برنامه‌های مجموعه کتابخانه‌ها در سطح خزل اظهار کرد: در سطح بخش خزل، یک کتابخانه شهری و یک کتابخانه روستایی قرار دارد که در حال خدمت رسانی به جامعه کتابخوان در این منطقه است و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این کتابخانه‌ها با حمایت‌های اعضای مسؤولان در آینده نزدیک باشیم.

غلامرضا مهرابی مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نهاوند که میمان ویژه این جلسه بود در ادامه تصریح کرد: انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نهاوند آمادگی لازم جهت تعامل بیشتر با مجموعه خیرین سطح شهر فیروزان را داشته و امیداریم در تشکیل انجمن خیرین کتابخانه ساز بخش خزل بتوانیم قدم‌های شایسته و بایسته‌ای برداریم.

در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس از طرف فرماندار شهرستان نهاوند از دست اندر کاران اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان از کتابداران بخش خزل شامل مسئول و کتابدار کتابخانه شهید قدوسی و مسئول کتابخانه روستایی ولیعصر(عج) تقدیر به عمل آمد.

 [PageVisit]