1398/7/25 پنجشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند: حضور مستمر معلمانه در کتابخانه لازمه مشارکت دانش آموزان در برنامه‌های فرهنگی است رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند گفت: حضور معلمان در کتابخانه برای جذب و علاقمندان کردن دانش آموزان به کتاب و مطالعه ضروری است. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، انجمن کتابخانه عمومی 9 دی برزول در محل سالن مطالعه این کتابخانه با حضور حمید موسیوند بخشدار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی بخش زرین دشت، میلاد امینیان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند، علی مرادی شهردار برزول، اعضای شورای اسلامی شهر برزول، جمعی از دهیاران و مدیران مدارس سطح بخش و دیگر اعضای انجمن کتابخانه عمومی 9 دی برگزار شد.

میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در  انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زرین دشت شهرستان نهاوند از مدیران مدارسی که در سال تحصیلی گذشته با کتابخانه تعامل داشتند تقدیر کرد و افزود: لازمه جذب دانش آموزان در کتابخانه و حضور آن ها در برنامه های فرهنگی، بازدید و استفاده مستمر معلمان از منابع و امکانات کتابخانه است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه اهداف و مسیر پیش روی کتابخانه و مدارس هم سو هستند لذا تعامل مدیران مدارس و مسئول کتابخانه نه تنها مانع موازی کاری خواهد شد بلکه به هم افزایی در جهت اجرای برنامه‌های فرهنگی خواهد انجامید.

حمید موسیوند بخشدار زرین دشت نیزگفت: حضور مدیران مراکز فرهنگی و مذهبی در کنار قفسه‌های کتابخانه باعث الگو سازی و ترویج امر مقدس کتابخوانی در جامعه خواهد شد.

وی  همچنین با تشکر از همکاری مجموعه شهرداری برزول با کتابخانه، خواستار واریز به موقع حداقل نیم درصد از درآمدهای این شهرداری به حساب کتابخانه 9 دی شد.

در پایان این جلسه ضمن تقدیر از زحمات دست اندرکاران برگزاری اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان نهاوند، با ارائه لوح تقدیر از جانب فرماندار شهرستان نهاوند از مسئول کتابخانه 9دی برزول تقدیر به عمل آمد.

 [PageVisit]