1398/7/25 پنجشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن خبر داد: برنامه‌های ویژه هفته کودک در کتابخانه های عمومی شهرستان رزن رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن گفت: به مناسبت هفته کودک برنامه‌های ویژه ای در کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، علی‌اصغر توکلی‌تبار، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با بیان این که برنامه‌های ویژه کودکان در تمام سال در بخش کودک کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اجرا می‌شود، اظهار کرد:  برگزاری کلاس‌های قصه گویی، نشست‌های کتابخوانی، برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی، کاردستی و روزنامه دیواری  در این مدت از سوی کتابداران برای کودکان اجرا شد.

وی با بیان اینکه روز کودک فرصت خوبی است تا درباره رفتار خود با کودکان خویش بازنگری کنیم، افزود: اگر بدانیم شادمانی بهترین هدیه‌ای است که می توانیم به کودکان داد و دوران زیبایی برای آنان ترسیم کرد، هرگز فرصت شاد بودن را از آنها نمی‌گیریم.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با تاکید به این که تمرکز دوره‌های آموزشی بر مهارت افزایی در کودکان معطوف است بیان کرد: کسب آگاهی و معرفت، آشنایی با کتاب‌های خوب و آموزش برقراری روابط اجتماعی از اهداف مهم برنامه‌های هفته کتاب بود.

 [PageVisit]