1398/7/20 شنبه کتابدار کتابخانه شهید قدوسی شهرستان نهاوند: برنامه هفته کودک با هدف جذب بیشتر کودکان به کتابخانه برگزار شد کتابدار کتابخانه شهید قدوسی شهرستان نهاوند گفت: برنامه‌های متفاوتی در هفته کودک با هدف جذب بیشتر کودکان به کتابخانه و افزایش میزان مطالعه در سنین کودکی و خردسالی در کتابخانه عمومی شهید قدوسی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهراساکی کتابدار کتابخانه شهید قدوسی از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته کودک و اظهار کرد: دنیای آزاد و زیبا حق طبیعی کودکان و هدیه‌ای از سوی خداوند است.

وی افزود: برای ایجاد لحظات به یاد ماندنی برای کودکان برنامه‌هایی فرهنگی چون حضور در مدارس، مسابقه همگانی نقاشی، کاردستی، معرفی کتاب‌های مرجع به دانش آموزان ، واگذاری نمادین مسئولیت امانت دادن کتاب به کودکان، جمع خوانی، قصه گویی در مهد کودک،  نشست کتابخوانی مدرسه‌ای  و اهدای جوایز در این کتابخانه برگزار شد.

کتابدار کتابخانه شهید قدوسی شهرستان نهاوند  تصریح کرد: این برنامه‌ها که با استقبال پرشور کودکان همراه بود با هدف جذب  بیشتر کودکان  به کتابخانه‌ها و افزایش مطالعه در سنین پایین انجام شد.

 [PageVisit]