1398/7/9 سه‌شنبه مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر: کتابخانه شهید بهشتی ملایرمعطر به عطر شهدا شد مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر از برگزاری جلسه نشست کتابخوان با موضوع دفاع مقدس در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، بهارک بختیاری، مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر اظهار کرد: در راستای ادای دین به مقام شامخ شهدا  در هفته گرامیداشت دفاع مقدس با همکاری انجمن شاهنامه خوانی  این کتابخانه، کتابخانه‌های علامه مجلسی و علامه امینی نشست کتابخوان با محوریت دفاع مقدس و کتب تقریظی رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

بختیاری با بیان اینکه این برنامه با استقبال اعضا مواجه شد، افزود: در این نشست کتاب‌های یادت باشد، دختر شینا، فرنگیس، گلستان یازدهم و وقتی مهتاب گم شد به اعضا معرفی شد.

وی از شهدا به عنوان الگوهایی ملموس از زندگی در مسیر قرب الی الله و صراط مستقیم یاد کرد و ادامه داد: در جامعه امروز ضرورت معرفی هر چه بیشتر این اسوه‌های فداکاری، شجاعت و ولایتمدار به جوانان و نوجوانان احساس می‌شود چرا که با تفکر شهدا می‌توان مسیر سعادت و رستگاری را به درستی پیمود.

مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر خاطرنشان کرد:  لذا با معرفی کتاب‌هایی در باب زندگی و خاطرات همرزمان و خانواده های شهدا الگوهایی عینی، به جوان امروز معرفی می‌شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 79