1398/7/9 سه‌شنبه در کتابخانه علامه امینی برگزار شد: غلامرضا بکتاش در کتابخانه عمومی علامه امینی حاضر شد مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر گفت: غلامرضا بکتاش در کتابخانه عمومی علامه امینی در جمع اعضای نوجوان کتابخانه حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پرند آزرم، مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر از برگزاری نشست کتابخوان ویژه نوجوانان در این کتابخانه خبر داد و اظهار کرد: در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادآوری دلاورمردی‌ها و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس با حضور غلامرضا بکتاش شاعر و نویسنده ملایری؛ اقدام به برگزاری نشست کتابخوان دفاع مقدس ویژه نوجوانان در این کتابخانه شد.

وی با بیان اینکه غلامرضا بکتاش نویسنده ده‌ها کتاب در حوزه کودک و نوجوان در این نشست به ذکر خاطراتی از دهه شصت ویژه نوجوانان آن زمان پرداخت و افزود: وی به بیان حال و هوای نوجوانی خود در روزهای دفاع مقدس پرداخت و از شهدا و خانواده شهدا به عنوان اسوه های ایثار و از خود گذشتگی یاد کرد.

مسئول کتابخانه علامه امینی تصریح کرد: با حضور آقای بکتاش کتاب  "تا رادیو خبرداد"  معرفی و نویسنده به قرائت اشعاری از این مجموعه پرداخت.

آزرم ادامه داد: در ادامه چهار نفر از اعضای نوجوان کتابخانه به معرفی کتاب‌هایی در حوزه دفاع مقدس و زندگی شهدای جنگ تحمیلی پرداختند.

وی با تاکید بر زنده نگهداشتن یاد شهدا افزود:برنامه‌های فرهنگی در راستای تقویت بنیه فکری و بارور ساختن اندیشه نوجوانان به عنوان بال‌هایی برای صعود نوجوانان در کتابخانه‌های عمومی است و با جدیت در کتابخانه‌ها درحال اجرا است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از کتابهای حوزه دفاع مقدس در معرض بازدید حاضران قرار گرفته بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 102