1398/7/7 يكشنبه مسئول کتابخانه پروفسور راستان بیان کرد: اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی در هفته دفاع مقدس مسئول کتابخانه عمومی پرفسور راستان شهرستان ملایر از اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهرا میرزایی مسئول کتابخانه پروفسور راستان شهرستان ملایر اظهار کرد: در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به پاس قدردانی از ایثار و از خودگذشتگیهای رزمندگان دفاع مقدس و آشناسازی هر چه بیشتر نسل چهارم انقلاب با این حماسه‌ها در این هفته برنامه‌های متنوعی در کتابخانه طراحی و اجرا شد.

وی  از برگزاری نمایشگاه کتاب از کتب تقریظی رهبر معظم انقلاب اسلامی در کتابخانه، جمع خوانی از کتاب تپه‌های لاله سرخ نوشته غلامرضا نباتی، قصه گویی و روایتگری از کتب دفاع مقدس، بیان خاطرات جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و اجرای نمایش‌های عروسکی در بخش کودک  نام برد.

مسئول کتابخانه عمومی پرفشور راستان از استقبال کودکان و نوجوانان از این برنامه‌ها به عنوان نقطه قوتی برای کتابخانه ها یاد کرد و افزود: وقتی کودکان در سنین پائین‌تر با بازی و سرگرمی‌های مختلف با کتابخانه و فعالیت‌های فرهنگی آشنا شوند و در آن مشارکت جویند، در آینده شاهد نسلی پویا خواهیم بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 45