1398/7/9 سه‌شنبه کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی همدان خبر داد: اهدا کتاب کمک درسی به ارزش 229 میلیون ریال به کتابخانه عمومی پرورین اعتصامی همدان کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی از رونمایی کتب اهدایی ناشران کتب درسی به مبلغ حدوداً 220 میلیون ریال در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، در مراسمی از کتب اهدایی ناشران کتب کمک درسی در کتابخانه عمومی پروین اعتصامی همدان رونمایی شد.

ندا دخیلی، کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی با بیان اینکه  اهدا کتاب  فرهنگ پسندیده‌ای است که در میان اقشار مختلف مردم وجود دارد، اظهار کرد: اهدا کتاب  می تواند در بالا بردن سطح آگاهی و دانش افراد سهم به سزایی داشته باشد.

وی افزود: بعد از مکاتبات مختلفی که با ناشران کتب کمک درسی از سراسر کشور صورت گرفت و پیگیری‌های زیادی که در این خصوص انجام شد کتابخانه عمومی پروین اعتصامی موفق شد بیش از 300 عنوان کتاب کمک درسی از 7 ناشر معتبر به ارزش تقریبی 220 میلیون ریال به صورت اهدایی دریافت کند.

کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ادامه داد: کتب اهدایی دریافت شده از  انتشارات الگو، مهروماه، دریافت، تخته سیاه، فاگو،  خیلی سبز و سنجش است.

دخیلی خاطرنشان کرد: با ناشران دیگر هم مکاتباتی در این خصوص انجام شده است که در آینده‌ای نزدیک کتب اهدایی این ناشران نیز به مجموعه اضافه خواهد شد.  

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه کتب کمک درسی باید حتما به روز بوده تا مورد استفاده قرار گیرد لذا این مجموعه می تواند جوابگوی نیاز بسیاری از کاربران باشد.

کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر با توجه به بالا بودن قیمت کتب کمک درسی، کتابخانه عمومی می‌تواند مکان مناسبی باشد تا کاربران از این مجموعه استفاده کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 123