1398/6/17 يكشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر: کارگاه جام باشگاه‌های کتابخوانی در ملایر برگزار شد رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر گفت: کارگاه جام باشگاه‌های کتابخوانی در شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سیدمهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر اظهار کرد: در چهارمین سال برگزاری جام باشگاه‌های کتابخوانی در راستای آشناسازی بیشتر کتابداران با  جام باشگاههای کتابخوانی و اصول و مبانی این طرح دوره آموزشی برگزار شد.

وی افزود: مباحث مربوط به رویداد فرهنگی توسط دو تن از کتابداران شهرستان که در کارگاه استان شرکت کردند، به سمع و نظر سایر کتابداران شهرستان رسانده شد.

 رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از استقبال همکاران کتابدار از این دوره خبر داد و تصریح کرد: جام باشگاه‌های کتابخوانی طرحی پویا و پیشرو بوده و در جذب و شناخت روحیات کودکان و نوجوانان در کتابخانه‌ها تاثیر بسزایی دارد.

آخشیک با بیان اینکه آشنایی عملی کتابداران با خصوصیات جام باشگاه‌ها و راهکارهای ارزیابی کتاب، شیوه مستند سازی، گزارش نویسی و شیوه‌های ترویج کتابخوانی را از پیامدهای برگزاری این کارگاه دانست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 75