1

11
1398/3/12 يكشنبه مسئول کتابخانه مشارکتی شهید نوژه شهرستان کبودراهنگ: تنوع منابع جشنواره کتابخوانی رضوی اشتیاق کودکان و نوجوانان را افزایش داده است مسئول کتابخانه مشارکتی شهید نوژه شهرستان کبودراهنگ گفت: با توجه به تنوع و تعدد منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش‌های کودکان و نوجوانان، انگیزه بیشتری از این رده سنی برای شرکت در مسابقات رضوی را شاهد هستیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حسین هوشیاری، مسئول کتابخانه مشارکتی  شهید نوژه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی رضوی در مدارس پسرانه امام مجتبی (ع) و مدرسه دخترانه زینبیه؛ از استقبال پرشور مردم ساکن پایگاه هوایی شهید نوژه از نهمین دوره جشنواره رضوی خبرداد.

وی گفت: مسابقات نقاشی رضوی با شور و نشاط فراوانی بین دانش آموزان مدارس دراین منطقه برگزارمیشود تا با ایجاد رقابتی سالم به اهداف تعریف شده برای این رویداد فرهنگی دست یابیم.

مسئول کتابخانه مشارکتی  شهید نوژه افزود: در این مسابقات ضمن معرفی کتاب‌های «فاطمه و فاطمه»، «کبوترها  و آهوها» و «هشت قصه از امام جواد (ع)» برای کودکان و نوجوانان و برگزاری مسابقات نقاشی در این زمینه از دانش آموزان برای عضویت درکتابخانه و مشارکت در دیگر برنامه‌های فرهنگی دعوت به عمل آمد.

هوشیاری با اشاره به یکی از اهداف برگزاری این جشنواره مبنی بر  آشنایی دانش آموزان با شخصیت امام رضا (ع) تصریح کرد: کتابخانه شهید نوژه در سال گذشته با مشارکت 500 نفر در بخش کودک و بزرگسال به عنوان یکی از بهترین کتابخانه‌های مشارکتی در سطح کشور معرفی شد که نشان از علاقمندی دانش آموزان و مردم این منطقه به سیره اهل بیت (ع) است.

وی در پایان در مورد  اشتیاق دانش آموزان به نهمین جشنواره کتابخوانی گفت: امسال با توجه به تعدد و تنوع منابع در بخش‌های کودکان و نوجوانان، انگیزه بیشتری از این رده سنی  برای  شرکت در مسابقات رضوی را شاهد هستیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 125