1

2
1398/1/20 سه‌شنبه به‌منظور آگاه‌سازی اعضای کتابخانه فجر برگزار شد، برگزاری کارگاه سیل برای کودکان مسئول کتابخانه عمومی فجر صالح‌آباد از برگزاری کارگاه سیل برای کودکان در این کتابخانه عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، هاجر بیگی؛ مسئول کتابخانه عمومی فجر با همکاری کتابداران، از برگزاری کارگاه "سیل برای کودکان" در این کتابخانه خبر داد.

هاجر بیگی ضمن اشاره به اینکه کتابخانه‌ها به‌عنوان مراکز اطلاع‌رسانی در جامعه، در عصر جدید کارکردهای متمایزی می‌پذیرند و آشنایی مدیران و کارکنان کتابخانه‌ها با مباحث مدیریت بحران، می‌تواند کتابخانه را در ارائه خدمات هرچه مفیدتر در زمان وقوع بلایای طبیعی، یاری دهد گفت: کارگاهی در قالب قصه‌گویی با موضوع "سیل برای کودکان" که شامل بایدونبایدهای رفتاری در موقع بروز سیل برگزار شد که کودکان ضمن آشنایی با موقعیت‌مکانی کشورمان، با نحوه چرخه طبیعی باران و بروز سیل آشنا شدند.

بیگی افزود: این کارگاه که باهدف پرورش تفکر تحلیلی کودکان برگزار شده است لذا با پرسش و پاسخ ادامه یافت و درنتیجه حاضرین با شیوه‌های مقابله با این بلای طبیعی آشنا شدند.

تعداد بازديد اين صفحه: 123