1
1398/1/24 شنبه برگزاری کارگاه قصه‌گویی با محوریت شعار سال «رونق تولید» مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان بهار‌، از برگزاری کارگاه قصه گویی با محوریت شعار سال «رونق تولید» با حضور اعضای باشگاه کتابخوانی اندیشه و اعضای فعال این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان،  زینب رهبر؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان بهار‌، از برگزاری کارگاه قصه گویی با محوریت شعار سال "رونق تولید" با حضور اعضای باشگاه کتابخوانی اندیشه و اعضای فعال این کتابخانه خبر داد.

وی افزود: این نکته جالب توجه است که از سال‌هایی که در کنار شعارهای معنوی سال که ناظر به رشد جنبه‌های روحی ملت بوده است، مقولات اقتصادی مثل توسعه‌ی اقتصادی کشور، توجه به معیشت و رفاه اقشار محروم، وجدان کاری، رعایت منابع مالی، تولید و اشتغال و در کانون توجه رهبر انقلاب قرار داشته است .

زینب رهبر درادامه افزود : بدین منظور جهت معرفی شعار سال جدید برنامه قصه‌گویی با محوریت معرفی کتاب "پول، خدا، بچه‌ها" با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفهوم رونق تولید ،کسب و کار و درآمد حلال از تازه‌های نشر در کتابخانه برگزار گردید.

تعداد بازديد اين صفحه: 90