1
1398/1/17 شنبه سید مهدی آخشیک از مشارکت همدلانه و خیرخواهانه کتابداران ملایری خبر داد؛ تهیه اقلام موردنیاز برای نیازمندان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از مشارکت همدلانه و خیرخواهانه کتابداران ملایری در کمک به نیازمندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از مشارکت همدلانه و خیرخواهانه کتابداران ملایری در کمک به نیازمندان خبر داد.

با توجه به فرارسیدن سال جدید رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر با همراهی کتابداران و یکی از کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام به سرکشی از نیازمندان روستاهای تابعه بخش سامن نمودند؛ در این سرکشی با تهیه فهرستی از نیازمندی‌های خانواده‌های کمتر برخوردار و نیازمند در این بخش، کتابداران این شهرستان در اقدامی خودجوش و خداپسندانه اقدام به تهیه اقلام موردنیاز و یک دستگاه صندلی چرخ‌دار (ویلچر) نمودند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر رسالت کار فرهنگی را رسالتی مقدس و اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه را اقدامی از جنس فرهنگ دانست و افزود: فرهنگ با تاروپود جامعه درآمیخته و کار فرهنگی و رسالت کتابدار فراتر از کار در کتابخانه و در قالب کتابداری صرف است.

تعداد بازديد اين صفحه: 88