افتتاح کتابخانه برکت شهید مظاهری مریانج تا پایان سال مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: کتابخانه عمومی برکت شهید مظاهری مریانج تا پایان سال جاری به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد.

عاطفه زارعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس همدان با بیان اینکه احداث و توسعه کتابخانه‌های عمومی در استان با سرعت در حال انجام است اظهار کرد: در همین راستا کتابخانه عمومی شهید مظاهری مریانج ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی گفت: کتابخانه شهید مظاهری دارای یک هزار و ۴۰۸ متر مربع زیربناست که در حال حاضر ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تنها تکمیل و تجهیز سالن سینما آن باقی مانده که در صورت تأمین اعتبار این بخش نیز به زودی راه اندازی می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان افزود: در حال حاضر بخش امانت کتاب در کتابخانه عمومی شهید مظاهری مریانج به مردم خدمات ارائه می‌دهد و در سال جاری به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی درباره کتابخانه شهدای گمنام شهرستان رزن  تصریح کرد: این پروژه عمرانی با ۶۶۵ متر مربع زیربنا ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بخش کتابخانه آن در حال ارائه خدمات است و تنها سالن آمفی تئاتر آن باقی مانده است که امسال به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

زارعی ادامه داد: در شهرستان بهار نیز بازسازی و بهسازی کتابخانه آیت‌الله بهاری شهرستان بهار با ۸۰۰ متر مربع زیربنا  با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است و با تأمین اعتبار مورد نیاز به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی  با بیان اینکه در چند سال گذشته به شهرستان فامنین به صورت جدی توجه شده است گفت: طرح توسعه کتابخانه شهید مطهری فامنین با ۲۴۰ متر مربع زیربنا و ۹۵ درصد پیشرفت از محل اعتبارات ملی انجام شده است و در سال جاری به اتمام می‌رسد.

 [PageVisit]